Yatak Yıkama

Hayatımızın 1 / 3’ünü yatağımıza harcıyoruz. Araştırmalar tüm yatakların% 95’inin kirlendiğini ve sağlık ve güvenlik için potansiyel bir tehdit olduğunu göstermiştir. Herhangi bir ortamda en fazla toz akarı ve dışkılarını içeren yüzeyle yakın kişisel temas halinde olmak çok hoş bir düşünce değil.

Kendinizin ve yakın ailenizin sağlığından ya da müşterilerin veya hastaların tamamı ya da hastanelerinin tamamı için sorumlu olsanız da, sağlıklı uyku koşulları önemli bir endişe olacaktır. 
Yatak temizleme hizmetlerimiz yüksek eğitimli, profesyonel kadromuz tarafından sağlanmaktadır. Temiz ve hijyenik uyku düzenlemeleri oluşturmak için verimli ve güvenilir bir şekilde çalışıyoruz. En iyi sonuçları elde etmek için bir dizi gelişmiş temizlik ürünü ve son teknoloji ürünü donanım kullanıyoruz.

  1. Güçlü, özel tasarımlı ve portatif yatak temizleme sistemi yüksek frekanslı titreşimler üretir. Bu yüksek frekanslı dalga ile yatak içindeki toz, kir ve dışkı parçacıklarını toz haline getirir ve gevşetir. Sonuç olarak, toz akarları, kireç ve idrar kristalleri artıkları gibi tüm kirlilikler gevşektir.
  2. Vakum emme sistemi yatağa yerleştirilir ve tüm kir parçacıklarını bir filtrede tutar. Bu filtre tüm kirliliğin% 99,97’sini 0,3 mikrondan daha yüksek tutacak şekilde tasarlanmıştır.
  3. Yatağınız toz önleyici akar sprey ile temizlenir. Sprey doğrudan kokuya karşı çalışır, alerjen içeren ev tozu akarı dışkılarını nötralize eder ve taze lekelerde kullanılabilir.

Bir gram tozda 2500’e kadar toz akarı sayılmıştır. Bu, bir çift yatakta iki milyona kadar Toz Akarının olduğu anlamına gelir! Her bir Toz Miti, proteaz enzimleri şeklinde alerjenler içeren günde yaklaşık 20 dışkı peleti salgılar. Bunlar burun, boğaz ve akciğerlerin koruyucu astarına saldırabilir. Yatakta hareket etmek, alerjenlerin havada taşınmasını ve solunmasını kolaylaştırır. Bu, vücudun bağışıklık sistemini harekete geçirerek astım ve rinit semptomlarını tetikler.

Temizleme yöntemimizle bütün lekeleri yataklardan çıkarmayız. Bununla birlikte, özel leke çıkarıcı solüsyonlarımız var. Sonuç büyük ölçüde lekenin türüne, lekenin yaşına ve daha fazlasına bağlıdır. Çoğunlukla lekeler bir süredir orada kalmış, daha önce tedavi edilmiş ve PH seviyelerine (liflerin ter veya idrar yoluyla renginin değişmesi) bağlı, bu nedenle vakaların% 100’ünde leke çıkarmayı garanti etmiyoruz.

Kampanyalı Temizlik Fiyatlarımız

Makine Halısı Yıkama

M2 FİYATI

Şhagi Halı Yıkama

M2 FİYATI

Isparta Halısı Yıkama

M2 FİYATI

Makine Yün Halısı Yıkama 

M2 FİYATI

Halı Overloğu

M2 FİYATI

Stor Perde Temizleme 

M2 FİYATI

Zebra Perde Temizleme 

M2 FİYATI

Koltuk Yıkama

DEN BAŞLAYAN

Video Galerimiz

Call Now ButtonBizi Arayın